secondhand booth chibi-mini
לכל שאלה, כתובת האימייל לפנייה אל צוות דוכנים היא: [email protected]

חשוב להדגיש: הרשמה להקמת דוכן אינה מבטיחה מקום שמור באירועי הארוקון, אלא אך ורק כניסה לשלב הרשמה ראשוני. מחירי הדוכנים לא יפורסמו באתר הכנס ויתקבלו בצורה פרטית מאחראי הדוכנים.

שימו לב, שום הגדרה או הגבלה לא מהווה הכללה גורפת לגבי כל המקרים ה"דומים". נסיבותיו של כל מבקש דוכן נבדקות באופן פרטני וההחלטה האם להעניק למבקש דוכן ובאילו תנאים היא ברשות אמא"י בלבד.

 

התקנון

א. דוכן מסחרי

דוכן בו המוכר משווק וסוחר בסחורה אשר נקנתה מספקים חיצוניים ו/או בסחורה אשר נסחרת ומשווקת בצורה מסחרית.
הערה: מוצרי יד-שנייה נחשבים לפריט מסחרי מאחר והם נקנו ע"י בעל הדוכן ואינם פרי ידו.

 

ב. דוכן עצמאי

דוכנים עצמאיים הינם דוכנים המציגים יצירות מעשה ידם של בעלי הדוכן אשר אינן נסחרות ו/או משווקות בצורה מסחרית על ידיהם ואשר החומרים היחידים שנקנו הינם חומרי גלם ליצירות אלו. דוכן עצמאי אשר מעוניין למכור מוצרים אשר אינם פרי ידיו, יצטרך להירשם כדוכן מסחרי או לשים אותם בדוכן יד-שנייה (במידה ומדובר במוצרי יד שנייה).
בעלי דוכן עצמאי מוגבלים לגודל דוכן של כ-2 מטרים.

דוכנים אלו מפוצלים ל- 3 קטגוריות:

 1. דוכנים הקשורים לתחום – דוכנים אשר מעל ל- 50% ממוצריהם בעלי קשר באופן ישיר ו\או ויזואלי ברור לתחום המנגה, האנימה ותרבות האוטקו היפנית בלבד. במידה ואינכם בטוחים האם מוצר נופל תחת קטגוריית תרבות האוטאקו היפנית, אתם מוזמנים לפנות אלינו לכתובת [email protected] ולברר.
 2. דוכנים כללים – דוכנים היכולים לכלול מוצרים ממגוון סוגים נרחב.
  ראוי להדגיש: דוכנים עצמאיים הינם דוכנים אשר מתקיימים באופן מסובסד מטעם אמא"י במטרה לקדם יצירה עצמית. עם זאת, מכיוון ואופי הארגון הינו לקידום תחום האנימה והמנגה, דוכנים בעלי מוצרים הקשורים לתחום מקבלים סבסוד גדול יותר מדוכנים בעלי מוצרים כלליים.
 3. דוכני תרומה לקהילה – דוכנים הפועלים ללא מטרות רווח לקידום תוכן הקשור לתחום (גיוס למחזות זמר, קבוצת פאנסאב, קידום תחום). דוכנים אלו אינם רשאים למכור סחורה בשטחם, אך רשאים לתת צ'ופרים לתורמים.

 

ג. הרשמה לדוכן
בקשה לדוכן תעבור בדיקה של צוות דוכנים ואישור אמא"י, לפני קבלת אישור השתתפות.

 1. הרשמה שלא נמסרה דרך טופס "הרשמה -> דוכנים" לא תתקבל.
 2. בקשה לדוכן לא תתקבל בלי מסירת פרטים מלאים. השדות שחובה למלא:
  1. שם בעל הדוכן (פרטי + משפחה)
  2. שם הדוכן / עסק (בצירוף עוסק פטור / מורשה במקרה של דוכן מסחרי)
  3. טלפון העסק – קווי/סלולרי
  4. כתובת אימייל
  5. סוג הדוכן
  6. תיאור (עד 500 תווים) של הדוכן
  7. גיל
 3. שימו לב: במידה והינכם דוכן עצמאי, אנא שלחו לנו 8 תמונות של מוצרים מייצגים של פריטיכם לכתובת המייל: [email protected] על מנת שנוכל לודא האם הינכם דוכן עצמאי הקשור לתחום או דוכן עצמאי כללי.
 4. כל ההחלטות הנוגעות בקבלת או דחיית בקשה לדוכן הינן החלטת צוות דוכנים ובאישור אמא"י בלבד. ההחלטות הינן סופיות.

 

ד. הגבלות בסיסיות

 1. על אדם המעוניין לקיים דוכן מכל סוג שהוא, מסוגי הדוכנים המפורטים מעלה, להיות מעל גיל 15 נכון ליום קיום האירוע .אדם אשר אינו עונה לקריטריון זה יכול להביא קרוב משפחה מדרגה ראשונה אשר ישמש כאיש הקשר אל מול הארגון, כל עוד הוא עונה לקריטריון הגיל.
 2. ההחלטה היכן למקם כל דוכן תלויה בהחלטת צוות דוכנים בלבד.
 3. בעל הדוכן מתחייב לתפעל את הדוכן בין השעות 10:00 – 18:00. במידה ובעל הדוכן מעוניין להישאר אחרי השעה הנקובה, ישנה אפשרות להשאיר את הדוכן פתוח עד השעה 20:00 בתיאום.
 4. ההחלטה הסופית בנוגע לסוג הדוכן (עצמאי או מסחרי) והתנאים לקבלת דוכן, על סמך תמונות ו/או תיאור המוצרים של בעל הדוכן, נתונה בידי צוות דוכנים. במידה ובכל זאת המוצרים יעלו על הדוכן, לאמא"י הזכות להשבית את הדוכן.
 5. התשלום יתבצע ביום הכנס בלבד. סבב איסוף הכספים יתבצע על ידי אחראי מטעם הנהלת הכנס לפי השעה שנקבעה מראש וניתנה לבעל הדוכן במייל.
 6. הארגון אינו לוקח אחריות על נפח המכירות בפועל של הדוכן, ונתון זה אינו מהווה הצדקה לאי-תשלום עלות השכרת הדוכן. בעל דוכן אשר יעזוב את מתחם הכנס מבלי לשלם עלול להפוך למנוע מקיום דוכנים במסגרת אירועי הארגון בעתיד.
 7. בעלי דוכנים אשר ירצו להיכנס למתחם הכנס מיידית עם הגעתם וללא עיכובים מיותרים, יתבקשו להגיע לאזור כניסת הדוכנים לפני השעה 10:00 בבוקר (לפני פתיחת שערים), אחרת יאלצו להמתין עד אשר סגל דוכנים יתפנה להכניס אותם ולמקם אותם במתחם הדוכנים.
 8. בעל דוכן מתחייב להופיע בלבוש צנוע, לשמור על הניקיון בשטח הדוכן, לא לגרום כל מטרד למבקרי הכנס, לא לתלות תמונות וחפצים על הקירות ולפעול לפי הוראות הנהלת הכנס. במידה ואחד או יותר מהמצבים המתוארים כאן יופר, הנהלת הכנס רשאית לסגור את הדוכן.
 9. בהגעת בעל הדוכן למתחם הכנס, הוא יצטרך לחתום על חוזה השכרה לדוכן והסכם כניסה לכנס.
 10. ניתן לבטל הרשמה לדוכן עד שבועיים לפני הכנס.
 11. מנסיבות שאינן בשליטתנו, חל איסור על דוכנים למכור ו/או לחלק מזון או משקה בשטח הכנס.
 12. במידה והדוכן זקוק לחיבור לחשמל יש לציין זאת מראש בלבד בפני צוות דוכנים ו/או להוסיף בהערות בטופס ההרשמה לקבלת אישור.

 

ה. גודל דוכן
הדוכנים מורכבים משולחנות באורך של קצת פחות משני מטרים וברוחב של כ-80 ס"מ.

 

לכל שאלה נוספת, כתובת האימייל לפנייה אל צוות דוכנים היא: [email protected].