אירוע קראוקה

ברוכים הבאים לאירוע הקראוקה של הארוקון 2015! בדף זה תוכלו למצוא את כל ההסברים הנדרשים על מנת שגם אתם תוכלו להשתתף באירוע הקראוקה ולזכות לשיר שירים מהסדרות האהובות עליכם.

קראוקה היא צורת בידור שהתפתחה ביפן המאפשרת לזמרים חובבים לשיר בעזרת מיקרופון לצלילי שירים אהובים בזמן שהליריקה מופיעה על מסך שמוצג לזמר.

אירוע הקראוקה הוא אירוע שירה פתוח המאפשר לכם מבקרי הכנס להתנסות בחווית השירה. בין אם יש שיר יפני שאתם אוהבים לזמזם לצליליו בנגן המוזיקה שברשותכם, ובין אם אתם זמרים חובבים שפשוט רוצים לחוות את חווית השירה מול קהל נרחב, זה הוא המקום בשבילכם.

הרשמה
על מנת להירשם לאירוע ראשית יש לבחור שיר ממאגר השירים הקיים במערכת הכנס. שירים המופיעים ברשימה הינם מהסוגים הבאים: שירי אנימה, שירים ממשחקים יפנים, ג'יימיוזיק (מוזיקה יפנית ממגוון הג'אנרים: פופ, רוק ועוד).
במידה ולא מצאתם את השיר המבוקש במאגר השירים שלנו אתם מוזמנים להגיש בקשה להוספת השיר למאגר, בכתובת האימייל: [email protected].

לצפיה במאגר השירים לחצו כאן

במהלך הכנס יתאפשרו שתי שיטות הרשמה:
הרשמה מוקדמת – בין השעות 16:00 ו-16:30 תינתן האפשרות להירשם לשיר בעמדה הצמודה לחדר הקראוקה.
הרשמה במהלך האירוע – במידה ולא הספקתם להגיע להרשמה המוקדמת, או שסיימתם לשיר את בחירתכם ואתם מעוניינים לבצע עוד שיר, תינתן אפשרות להירשם בעמדת מחשב שתוצב בתוך אולם האירוע.

במהלך האירוע יוצג על המסך מיקום המשתתפים, מספרם בתור והשעה המשוערת לעליה לבמה.

חשוב לציין: על מנת לאפשר לשאר באי הכנס הזדמנות שווה, לא ניתן להרשם שוב אם אתם רשומים וטרם הגיע תורכם. במידה והנכם מעוניינים להירשם כקבוצה עד אשר הגיע תורכם לא תוכלו להירשם מחדש, לא כקבוצה ולא כיחידים.

תקנון

קהל
במהלך האירוע הקהל מתבקש לתת כבוד למשתתפים ולשמור על השקט. עם זאת, עידוד ותמיכה תמיד יתקבלו בברכה ותורמים רבות למופיע אשר על הבמה וכן לאווירה הכללית באולם.
במידה וימצא אדם או קבוצה אשר יפריעו בצורה מוגזמת למשתתפים ולא ישמעו להוראות הסדרנים, תישקל שלילת זכותם להשתתף באירוע וכן באירועים דומים נוספים.

הרשמה
עמדת המחשב הינה עמדה המתופעלת על ידי מפעיל טכני מטעם סגל הכנס ואחראי אירוע הקראוקה. אדם אשר יתפס בשימוש בעמדת המחשב ללא אישור מפורש מההנהלה – יורחק מאולם האירוע.
סדר ההרשמה בעמדת המחשב ייאכף על ידי סדרני האולם. יש לפעול על פי הנחיותיהם.
באולם האירוע תוצב רשימה מודפסת של השירים הזמינים במאגר. מומלץ להשתמש ברשימה, במידה ולא נעשה שימוש במאגר השירים הקיים ברשת, על מנת להקל על תהליך ההרשמה.

שעות האירוע(1)

  • אורנים 3

    16.30 - 20.30

אירוע קראוקה