הסבר
קראוקה היא צורת בידור שהתפתחה ביפן המאפשרת לזמרים חובבים לשיר בעזרת מיקרופון לצלילי שירים אהובים בזמן שהמילים לשיר מופיעות על מסך שמוצג לזמר.

אירוע הקראוקה הוא אירוע שירה פתוח המאפשר לכם, מבקרי הכנס, להתנסות בחוויית השירה.
בין אם יש שיר יפני שאתם אוהבים לזמזם לצליליו בנגן המוזיקה שברשותכם, ובין אם אתם זמרים חובבים שפשוט רוצים לחוות את חווית השירה מול קהל נרחב, זה הוא המקום בשבילכם!

 

איך יתקיים האירוע?
באירוע ניתן לשיר שירים מתוך מאגר השירים הקיים במערכת הכנס.

השירים המופיעים ברשימה הינם מהסוגים הבאים:
שירי אנימה, שירים ממשחקים יפנים, ווקאלויד וג'יימיוזיק (מוזיקה יפנית ממגוון הז'אנרים: פופ, רוק ועוד).

 

לעיון במאגר השירים – לחצו כאן! (מעודכן לתאריך 24.11.2022)

 

ראוי להדגיש: במידה ולא מצאתם את השיר המבוקש במאגר השירים שלנו אתם מוזמנים להגיש בקשה עד 14.03.2016 להוספת השיר למאגר, בכתובת האימייל: [email protected].

ההרשמה עצמה מתבצעת בעמדת ההרשמה על ידי רישום השיר המבוקש ושמכם (במידה ואתם שרים כזוג/קבוצה, רשמו גם את שם שאר המשתתפים לשירה).

במהלך הכנס יתאפשרו שתי שיטות הרשמה:

 1. הרשמה מוקדמת – חצי שעה לפני תחילת האירוע תינתן אפשרות להירשם לשיר בעמדה הצמודה לכניסה לאולם האירוע. ההרשמה תיסגר 5 דקות לפני תחילת האירוע.
 2. הרשמה במהלך האירוע – במידה ולא הספקתם להגיע להרשמה המוקדמת, או שסיימתם לשיר את בחירתכם ואתם מעוניינים לבצע עוד שיר, תינתן אפשרות להירשם בעמדת מחשב שתוצב בתוך אולם האירוע.

במהלך האירוע יוצג על המסך מיקום המשתתפים, מספרם בתור והשעה המשוערת לעליה לבמה.

 

חשוב לציין:

 • על מנת לתת לכל המשתתפים באירוע הזדמנות לעלות לשיר, לא ניתן להרשם שוב אם אתם רשומים וטרם הגיע תורכם.
 • במידה והנכם מעוניינים להירשם כקבוצה, לא תוכלו להירשם מחדש עד שיגיע תורכם – לא כקבוצה ולא כיחידים.

 

תקנון:

 1. קהל
  1. במהלך האירוע הקהל מתבקש לתת כבוד למשתתפים ולשמור על השקט. עם זאת, עידוד ותמיכה תמיד יתקבלו בברכה ותורמים רבות למופיע אשר על הבמה וכן לאווירה הכללית באולם. במידה וימצא אדם או קבוצה אשר יפריעו בצורה מוגזמת למשתתפים ולא ישמעו להוראות הסדרנים, תישקל שלילת זכותם להשתתף באירוע וכן באירועים דומים נוספים.
 2. הרשמה
  1. עמדת המחשב הינה עמדה המתופעלת על ידי מפעיל טכני מטעם סגל הכנס ואחראי אירוע הקראוקה. אדם אשר יתפס בשימוש בעמדת המחשב ללא אישור מפורש מההנהלה – יורחק מאולם האירוע.
  2. סדר ההרשמה בעמדת המחשב ייאכף על ידי סדרני האולם. יש לפעול על פי הנחיותיהם. באולם האירוע תוצב רשימה מודפסת של השירים הזמינים במאגר.
   מומלץ להשתמש ברשימה זו על מנת להקל על תהליך ההרשמה ולהגיע לעמדת המחשב כשאתם יודעים מה השיר שתרצו להופיע איתו.

שעות האירוע(1)

 • אשכול 1

  17.30 - 20.30

  אירוע הקראוקה