ברצוננו להודות לסטודיו 4°c שאפשרה את הקרנת סרט זה לקהל המבקרים של הארוקון 2016. זו תהיה ההקרנה הראשונה של הסרט מחוץ לגבולות יפן על המסך הגדול ואנו מודים על הזכות לקחת חלק בזה.

הסרט מוגבל לגילאי 16 ומעלה – בהצגת תעודה מזהה

ז'אנר: מדע בדיוני, פסיכולוגיה הפקה: סטודיו 4°C כתוביות: עברית על ידי קבוצת KaT.

תקציר:
בעתיד, האנושות הגיעה לאוטופיה הודות לננו-טכנולוגיה רפואית. אך מול עולם מושלם זה, מתייצבות שלוש נערות צעירות אשר קוראות תיגר על המשטר החדש והתרופות העוצמתיות, על ידי התאבדות, תוך כדי שביתת רעב.

למרות הניסיון הכושל, אחת הבנות, טואן קיריאה, מצטרפת לארגון הבריאות העולמי. אך כאשר מקרה חירום מאיים על ההרמוניה של העולם, טואן נתקלת באחת מחברותיה לקבוצה. יחד הן יצטרכו להציל את העולם… מעצמו.

אודות הסרט:
Harmony הינו סרט מדע בדיוני בבימויו של מיכאל אריאס וטקאשי נאקמורה, שהונפש על ידי Studio 4°C. הסרט נעשה כחלק מפרוייקט Itoh אשר מוקדש לעבודותיו של סופר המדע בידיוני סטאושי איטו (Satoshi Ito) אשר נפטר ממחלת הסרטן בשנת 2009. ב-34 שנות חייו הספיק איטו לסחוף אחריו מיליוני מעריצים ולכתוב מספר מספר נובלות וסיפורים קצרים אשר שלושה מתוכם נבחרו להפוך לסרטים באורך מלא כחלק מהפרוייקט, אשר אחד מהם, אימפריית הגופות (The Empire of Corpses), הוקרן כחלק מאירוע הקרנה של אמא"י בתחילת 2016.

Harmony שוחרר לאקרנים ביפן ב-13 לנובמבר, 2015.

שעות האירוע(1)

  • אודיטוריום שוורץ

    12.00 - 14.00

    סרט