אירוע הקוספליי הוא האירוע המרכזי בכל כנס, בו מוצגות שלל תחפושות הכנס על במה מרכזית אחת. באירוע זה ניתנת הזדמנות לבאי הכנס להציג את הקוספליי שלהם לקהל הרחב ולהביע את עצמם.

אירוע הקוספליי מחולק לשלושה חלקים עיקריים:

  1. תחרות הקוספליי – כשמה כן היא, תחרות בה כל אדם אשר הכין בעצמו את התחפושת שלו, ללא עזרה מקצועית, רשאי להשתתף. הנרשמים לתחרות נשפטים ביום הכנס, ובאירוע עולים לבמה המובחרים שבקוספליירים. בתחרות הקוספליי ארבע קטגוריות – יחידים ותיקים, יחידים, זוגות וקאסטים.
  2. תחרות הסקיטים – סקיט הוא קטע משחק, ריקוד או שירה אשר מוצגים על ידי הקוספליירים על הבמה. הסקיט שלכם יכול להיות הכל – ממערכון פארודי עד שיר קצבי המתאים לדמויות.*לצערנו, מפאת חוסר זמן באירוע לא נוכל להעלות את כולם לבמה, לכן על כל מתמודד לשלוח סרטון המכיל את הסקיט, ושני שופטים מטעמנו יבחרו את המתאימים ביותר. אנא כבדו את החלטתם*
  3. אירוע הווקאון – אירוע המאפשר לכל מי שרוצה לעלות על הבמה ולהציג את הקוספליי שלו, מבלי להתחרות באף אחת משתי התחרויות האחרות. לצערנו, מפאת חוסר זמן לא נוכל לעלות את כולם לבמה, ולכן שני שופטים מטעמנו יבחרו את המתאימים ביותר ביום הכנס. אנא כבדו את החלטתם.

למידע נוסף יש לקרוא את תקנון אירוע הקוספליי.

 

צוות השופטים

 

צוות השופטים

שיפוט קוספליי

                     
דפנה שאולזון – בת 23, תופרת ומכינה קוספלייז ופאות מ2013. זכתה במקום ראשון ושני בתחרויות אייקון.
אופיר קרטס – עוסקת בקוספליי כ-10 שנים. זכתה במספר תחרויות קוספליי בשנים האחרונות. ומתמחה בעיקר בהתאמת גזרות, תפירה ורקמות, וכמובן גם הכנה של כובעים מיוחדים.
עודד איינבינדר – קוספלייר כ4 שנים, מתעסק בעיקר בשריונות, פרופס ומכניקה. אוהב את האתגר בלקחת פריט כלשהו מעולם אחר וליצור אותו בעצמו.

שיפוט סקיטים

נטע וייס – קוספליירית ותיקה בקהילה, מוזיקאית ומלחינה. זכתה במספר תחרויות קוספליי וסקיטים בארץ ואף שפטה בכמה.
שחר אגרנט – קוספליירית כ-7 שנים, השתתפה במחזמר 2D Musical. זכתה במספר תחרויות קוספליי וסקיטים ואף שפטה בכמה.

שיפוט ווקאון

                     

יעל גלר קוספליירית כ-6 שנים. מכינה בעצמה תחפושות ומתמחה בתחום האיפור. ידועה לרוב בתחפושות שלה לסאקורה ודמויות קומיקס של מארוול.
לעמוד הפייסבוק שלה

נמרוד גולד – קוספלייר כ-7 שנים ומאוד פעיל בכל תחום קהילת הקוספליי. מרבה להכין תחפושות יחד עם אחיו התאום בעיקר ממגוון הכותרים של קלאמפ.
לעמוד הפייסבוק שלו

שעות האירוע(1)

  • אולם ראשי

    16.00 - 18.00