עמדת גנפלה (Gunpla)

גנפלה (שילוב של המילים Gundam Plastic Model) הוא תחביב העוסק בהרכבת דגמים של הרובוטים מסדרות גנדאם.

אנו מזמינים אתכם להגיע לפינה עם דגם מהבית או עם דגם חדש שנרכש זה עתה בכנס, לקבל הדרכה ועזרה בבנייה וטיפים לעתיד, וליהנות מבנייה משותפת. נשמח לבנות יחד עם כולם – בכל הרמות ובכל הגילאים!

למידע נוסף היכנסו לקבוצת הפייסבוק גנפלה ישראל.

אנו מודים לחנות אקיהברה הקטנה על שיתוף הפעולה בהקמת הפינה.

פינת משחקי קלפים ואסטרטגיה

"יוגי-הו", "פוקימון", "דרגון בול Z" ו"ואנגארד" הם לא רק סדרות אנימה ומנגה מפורסמות – לכל אחד מהם יש משחק קלפים מוצלח ומעניין. כחלק מהמשחקייה אנו נדאג ללימוד, משחק חופשי ואפילו טורנירים לשחקנים מנוסים. בואו ללמוד ולהצטרף לקהילה הישראלית, אבל הכי חשוב – בואו ליהנות!

הממלכה היא חנות התחביב המובילה בישראל. אנו פועלים ממשכננו החדש ברחוב חנקין 10, הוד השרון, וזמינים בטל' 09-8946404. הממלכה מתפרסת על פני עשרות עולמות דמיון וכיף ללא הפסקה. בחנות שלנו, כמו גם בדוכן שלנו בכנס, תמצאו מבחר משחקי לוח, קלפים, מיניאטורות, קומיקס, ציוד/נשקי לארפים, פיגורינות, פרטי לבוש, תכשיטים ומבצעים מדהימים.

פינת גו (Go)

משחק הלוח בן 4,000 השנים מהמזרח הרחוק. החוקים פשוטים, אך העומק אין סופי!

המשחק חשוב במיוחד בתרבות היפנית, ומוכר מסדרת האנימה המוצלחת "היקארו נו גו".

הפינה תופעל לאורך כל היום ותאפשר ללמוד איך לשחק, להתנסות וגם לשחק עם שחקנים מנוסים או עם שחקנים מתחילים.

הפינה מתופעלת על ידי אגודת הגו הישראלית, אשר שמה לה כמטרה את קידום הגו, פעילויות גו, הפצת המשחק, שיפור ההיכרות עם המשחק על רבדיו השונים והעלאת כמות השחקנים בישראל.

צ'אטראנגה

מלחמת הנינג'ות – משחק המשלב מרכיב של אסטרטגיה עם מרכיב של מזל ומתבל את שניהם בהרבה כיף! מטרת כל אחד מהשחקנים היא להגיע לטירה של הצד האחר, זאת באמצעות בחירה האם לנוע לעבר הטירה או לתקוף את הצד השני. בדרך יש מכשולים כמו אגם או הר, וכמובן צבא הנינג'ות של הצד השני. זה דומה למשחק מלחמה, אבל בעצם מאפשר תקשורת והנאה. את המשחק יצר ריוקיו אנדו סנסיי כבר לפני 30 שנה, אבל עד כה שיחקו בו בעיקר ביפן. בהארוקון 2020 הוא יעשה את הופעת הבכורה הרשמית שלו בישראל! ניתן לקרוא עוד על המשחק באתר הרשמי.

את הפינה יפעילו חברי טאו סנגהה ישראל.

מנגה קפה חברתי

תמיד חשבתם שכנסים הם הזדמנות טובה להכיר אנשים חדשים? רוצים להכיר חברים חדשים שתוכלו להסתובב איתם כבר ביום הכנס? מנגה קפה חברתי כאן בשבילכם!

במנגה קפה החברתי יוצבו מספר שולחנות שיחולקו לפי נושאי שיחה במגוון תחומים, אנימות ומנגות, כך שתוכלו לשבת ולדבר עם אנשים על הכותרים האהובים עליכם – וכך גם להכיר אנשים חדשים.

כחלק מהפקת לקחים מאירועים קודמים, הנושאים יהיו פתוחים ויקבעו במספר דרכים – חלק יהיו שיחות פתוחות על מגוון נושאים והשאר יהיו בנושא סדרות שיבחרו על ידכם  בסקר מקדים באירוע יעודי או במקום עצמו, לפי רצונות המגיעים.

שעות האירוע הן 12:00-10:00, אך הן אינן מחייבות ואפשר להגיע וללכת מתי שתרצו במהלכו. אם אתם מרגישים שבשולחן מסוים נגמר הדיון או שנשארתם לבד, תמיד תוכלו לעבור לשולחן אחר לדיון על אנימה/מנגה אחרת שמעניינת אתכם!