שימו לב – התקנון מנוסח בלשון נקבה, אך מיועד לכל המגדרים באשר הם.

 1. הגדרות כלליות:
  סוגי השירים איתם ניתן להתחרות: שירי אנימה, ווקאלויד, מוזיקה שמקורה ביפן ושירים ממחזות הזמר השונים שקהילתנו העלתה. ניתן לשיר בכל שפה.
  על השירים להיות באורך של 3:00 עד 5:30 דקות. לא יתקבלו שירים החורגים מאורך זה!
  לא יתקבלו קטעי אודיו שאינם כוללים את מוזיקת הרקע של השיר הנבחר.
 2. הרשמה לתחרות
  לתחרות רשאיות להירשם מתמודדות אשר:
  • מלאו להן 15 שנים לפחות.
  • שרשרת המרות: לא תתאפשר השתתפות לבעלי תפקידים להם קיימת השלכה ישירה לשופטי התחרות. כמו כן, לא תתאפשר השתתפות לבני זוגם ומשפחה בקרבה ראשונה של אותם בעלי תפקידים.
  • השתתפות סגל: אנשי סגל בארגון אמא"י אשר אינם נמצאים בשרשרת המרות על צוות השופטים יהיו רשאים להתחרות. השתתפות איש הסגל בתחרות מותנית באישור מנהל האירוע או מי מטעמו.
  • בקשה להשתתפות בתחרות לא תתקבל ללא מסירת פרטי הרשמה מלאים. כמו כן, על המתמודדות לוודא זמינות באמצעי ההתקשרות (דוא"ל וטלפון) לצורך קבלת עדכונים לגבי התחרות.
  • ניתן להירשם לתחרות כיחידות בלבד. לא ניתן להירשם לתחרות בזוגות או קבוצות.
 • ניתן להירשם לתחרות (ולשלוח הקלטה!) לא יאוחר מהתאריך 10/2/2022, יום ה', אז מהרו להירשם!
 1. מהלך התחרות
  תחרות השירה תתקיים במתכונת דו-שלבית:
  • בשלב הראשון יהיה על המתמודדות להקליט ביצוע לשיר. הביצועים יישפטו על ידי צוות השופטים של התחרות ויפורסמו ברשתות החברתיות, במקביל לטופס הצבעה באתר הכנס. לגמר התחרות יעלו חמש מתמודדות – שתי המתמודדות שיקבלו את מספר ההצבעות הגבוה ביותר בטופס באתר, ושלוש מתמודדות נוספות שייקבעו בהחלטת שופטי התחרות.
  • בגמר התחרות יהיה על העולות לגמר לבצע שיר נוסף, שונה מהשיר שביצעו בשלב הראשון. לא ניתן יהיה לחזור על ביצוע של אותו השיר. את הפלייבק לשיר שיושמע בגמר התחרות יש לשלוח לאישור הצוות המארגן עד שבועיים לפני הגמר, ועליו להיות באיכות מיטבית (פלייבק רשמי מתוך סינגל, למשל). פלייבק שלא יעמוד בדרישות לא יאושר, והמתמודדת תידרש למצוא לו תחלופה או לוותר על השתתפותה בגמר.
 • יש לשמור על תוכן הולם, ללא גסויות או התבטאויות העלולות לפגוע בבאי הכנס. כמו כן, יש לשמור על יחס הולם ונאות כלפי מתמודדות אחרות, צוות השופטים והצוות המארגן. כל הטרדה או פגיעה תהווה עילה להרחקה מן התחרות ומתחרויות עתידיות.
  אין לפנות באופן ישיר לשופטי התחרות בנושאים הקשורים אליה החל משלב ההרשמה עד לאחר הכנס (בין אם עלו לגמר ובין אם לאו). הטרדת השופטים תהווה עילה להרחקה מן התחרות ומתחרויות עתידיות.
  במידה ומתמודדת עלתה לגמר ואינה מעוניינת להשתתף בו, עליה להודיע על כך לא יאוחר מה-10/3/2022, יום ה', על מנת לפנות את מקומה למתמודדת חלופית. הודעה מאוחרת יותר על ביטול ההשתתפות בגמר תהווה עילה להרחקה מתחרויות עתידיות.
  קיים איסור ללכלך את הבמה בכל חומר שהוא.

מתמודדת אשר תעבור על תקנון הכנס או תקנון התחרות – הרשמתה תיפסל, והרשמתה לתחרויות שירה עתידיות של אמא"י תישקל בכובד ראש.

טל"ח

לכל שאלה לגבי ההרשמה, התקנון או התחרות באופן כללי, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]
נשמח לענות על כל שאלה!